Bank Spółdzielczy w Lipsku
rok założenia 1917                       logowanie

kredyt
         Oferta
 Osoby fizyczne
 Przedsiębiorcy
 Rolnicy
      Informacje


  Zastrzeganie,   aktywacja
  kart płatniczych:
    800 888 888
    61 647 28 46

 Odblokowanie karty
 3D-Secure:
    800 888 888
    61 647 28 46

 Kod SWIFT:
   GBWCPLPP

Blokowanie dostępu do Internet Bankingu
sms o treści
  BI#identyfikator#PESEL
na numer telefonu
  666 345 254
Autoryzacja przelewów hasłami jednorazowymi SMS


Szanowni Klienci,

w trosce o zwiększenie wygody i podniesienie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych przez naszych Klientów za pośrednictwem usług Internet Bankingu, Bank Spółdzielczy w Lipsku wprowadził nowy sposób autoryzacji przelewów za pomocą haseł jednorazowych SMS.

Autoryzację przelewów hasłami SMS uważa się za bezpieczniejszą ze względu na możliwość sprawdzenia w przysłanym przez Bank SMS-ie kwoty oraz numeru rachunku odbiorcy na który to przelew jest ostatecznie realizowany. Należy jednak dbać o bezpieczeństwo telefonu (smartfonów), aktualizować oprogramowanie, posiadać oprogramowanie antywirusowe gdyż istnieją wirusy którę potrafia przekierowywać SMS-y autoryzacyjne do złodzieji.

Zawsze sprawdzaj, czy informacje otrzymane za pomocą wiadomości SMS zgadzają się z wykonywaną operacją. W szczególności zwróć uwagę na numery rachunków.OPŁATY

Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 0,10 zł.Dodatkowe usługi - bezpieczeństwo Internet Bankingu

W systemie bankowości internetowej możesz ustawić dodatkowe opcje takie jak powiadomienia SMS-ami o udanym zalogowaniu, udanym zalogowaniu z obcego kraju lub zablokowaniu. Warunkiem jest posaidanie przez Bank aktualnego numer telefonu Klienta.

Z menu po lewej stronie kliknij USTAWIENIA -> PARAMETRY -> DOSTĘP
Kliknij na Zmień przy odpowiedniej opcji i wybierz Wysyłaj powiadomienia SMS (patrz rysunek poniżej). Potwierdź zmiane hasłem.

Zobacz również:
   Usługa SMS Banking  

© 2020 | Nasza strona nie używa plików cookies