Bank Spółdzielczy w Lipsku
rok założenia 1917                       logowanie

kredyt
         Oferta
 Osoby fizyczne
 Przedsiębiorcy
 Rolnicy
      Informacje


  Zastrzeganie,   aktywacja
  kart płatniczych:
    800 888 888
    61 647 28 46

 Odblokowanie karty
 3D-Secure:
    800 888 888
    61 647 28 46

 Kod SWIFT:
   GBWCPLPP

Blokowanie dostępu do Internet Bankingu
sms o treści
  BI#identyfikator#PESEL
na numer telefonu
  666 345 254

Płatności kartą VISA i MasterCard w Internecie

      Informujemy że od dnia 1 lipca 2013 zostaje uruchomiona usługa 3D-Secure. 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności kartami o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.


      Korzystanie z 3D-Secure to przede wszystkim dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ użytkownik identyfikowany jest nie tylko na podstawie numeru karty, daty jej ważności i wartości kontrolnej CVV2/CVC2, ale także hasła, które sam nadaje. Jest to wygodny i bezpłatny sposób aby dodatkowo zabezpieczyć Twoje płatności w Internecie.

      Aby aktywować usługę 3D-Secure należy posiadać informacje takie jak nazwisko panieńskie matki i data ważności posiadanej karty.

      Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

      Hasło nadawane przez klienta podczas rejestracji w usłudze może mieć maksymalnie 15 znaków. Podczas ustalania hasła, nie należy posługiwać się polskimi znakami.

      Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony

      Karta zostaje zablokowana w usłudze 3D Secure w przypadku gdy klient 3-krotnie błędnie wprowadzi hasło do usługi. Kartę można odblokować w Oddziale Banku, który wydał kartę. Karta zostanie odblokowana następnego dnia roboczego.

      W przypadku gdy klient zapomni hasło do usługi 3D-Secure na ekranie startowym usługi 3D Secure znajduje się opcja „zapomniałeś hasła”, dzięki której można nadać nowe hasło.

      Aby ustawić hasło 3D Secure należy kliknąć na poniższy link w zależności od posiadanej karty:

   karty MAESTRO
   karty MASTERCARD
   karty VISA
   karty VISA payWAVE


      System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

Pliki do pobrania:
   Instrukcja rejestracji karty w usłudze 3D-secure [448 KB]

© 2020 | Nasza strona nie używa plików cookies